אודות - טורבין ג'ט

 

חברת “טורבין ג’ט” מייצרת להבים למנועים של  מטוסי סילון במפעלה הממוקם באזור התעשייה מגדל תפן בגליל. החברה החלה את דרכה כמחלקה בתוך חברת “טכנולוגית להבים”, ובשנת 2009 הפכה לחברה נפרדת בעיקר הודות לעליה בהיקף הביקושים למוצריה בשוק העולמי ההולך וגדל , למורכבות המוצר ולתהליך היצור הייחודי.

כל מוצרי החברה מיועדים ליצוא, ובין לקוחותיה של טורבין ג’ט ניתן למנות את יצרניות מנועי המטוסים הגדולות בעולם. מעבר ליצור שוטף של להבים למנועים ותיקים, החברה עוסקת גם  בהעברה מפיתוח ליצור של להבים עבור המנועים החדשים והמתקדמים ביותר בענף התעופה.

ביולי 2014 נרכשה החברה ע”י Pratt & Whitney האמריקאית, הנחשבת ליצרנית מנועי המטוסים מהגדולות בעולם. החברה מתמחה הן במנועים לתעשייה המסחרית והן לתעשייה הצבאית, ומצטיינת בהנדסה ובטכנולוגיה פורצות דרך.

מאז הקמתה, שוקדת טורבין ג’ט על איכות מוצריה, שיפור מתמיד בתהליכים ובטכנולוגיות הייצור שלה, וממשיכה ללא הרף להגדיל ולשפר את קיבולת הייצור שלה על מנת לעמוד בדרישות השוק הגדלות בקצב מהיר. החברה זכתה לאות “ספק מצטיין” של חברת Snecma הצרפתית לשנת 2013 ולאות “יצואן מצטיין” מטעם משרד הכלכלה באותה שנה. בנוסף החברה נושאת אות “תו הזהב” של מכון התקנים הישראלי ובעלת ארבעה תווי איכות: ISO 9001, AS 9100, OHSAS 180001 ו- ISO 14001.

הידע הנצבר, הניסיון רב השנים ותהליכי היצור הייחודיים של החברה מאפשרים לה להתחרות בשוק העולמי בהצלחה רבה, ולהמשיך להתפתח לאופקים חדשים.

יצואן מצטיין, "תו הזהב" של מכון התקנים ו- 4 תווי איכות

טורבין ג'ט תו תקן מכון התקנים

טורבין ג'ט - איכות זה כל הסיפור